Designed by Сайт города Читы

Промо!!! Пакети Се во едно - хотел “Стражите“ 4* (Вклучена ски карта, ски/сноуборд опрема, ски/сноборд учител...)

Пакети за скијачи и оние кои сакаат да научат да скијаат. Пакет - Се во Едно хотел “Стрaжите“. Вклучено: ноќевање на база полупанион, ски карта, ски опрема, ски учител...

 

Пакети Се во едно !

Хотел Стражите 4*

важи за престој до 28 Декември 2017
од 02 до 20ти Јануари 2018
и од 29ти Јануари до 01 Април 2018

 

565 €

      Цената вклучува :

 • 7 ПП - полу пансиони (појадок и вечера) - шведска маса хотел Стражите 4*

 • 6 дневна ски карта

 • 6 дена наем на опрема за ски или snowboard

 • ски/snowboard школа

 • ноќна ски презентација

 • бесплатен трансфер до гондола лифтот

 • бесплатно користење на внатрешен базен, парна бања, сауна, фитнес

 

      Попусти и доплати :

 • дете до 7 год. на дополнително легло користи бесплатни услуги

 • дете до 7 год на редовно легло плаќа 40% од регуларната цена

 • возрасен на дополнително легло ја плаќа регуларната цена

 • дете од 7 -12 год. на дополнително легло плаќа 40%

 • дете од 7 -12 г на редовно легло плаќа 70%

 • деца до 7 год не користат ски/сноубоард школа

 • деца до 12 год не користат школо за сноуборд

 • доплата за 1/1 соба + 12 еур на ден

 • сноубоард школата за сите понуди е во траење од 3 дена по 2 часа

 

     Промотивната понуда важи и за: 

 • 4 НОЌИ / 3 ДЕНА СКИ.............................................  340 €     
 • 9 НОЌИ / 8 ДЕНА СКИ.............................................  660 €     
 • 10 НОЌИ / 9 ДЕНА СКИ............................................. 715 €   
 • 11 НОЌИ / 10 ДЕНА СКИ............................................770 €   
 • 12 НОЌИ / 11 ДЕНА СКИ............................................830 €    
 • 14 НОЌИ / 13 ДЕНА СКИ.............................................950 €   

 

Хотел Стражите 4****
Стражите Супериор е еден од најлуксузните  четири sвездни  хотели  во Банско. Реновиран  е во текот  на  2012 година.

Лоциран  е на најатрактивно  место во Банскo на само 200 метри од ски лифтот.Располага со фитнес,сауна,лоби бар,дневен бар,базен,солариум парна бања, куглана,сопствен паркинг........

 

 

Сподели!

113

Leave a comment

You are commenting as guest.