Designed by Сайт города Читы

Промо понуди:

celosna_ponuda_zima_2019

Зима - целосна понуда


Зимувајте во: Банско, Боровец, Пампорово, Копаоник, Македонија... Голем избор на хотелско сместување, како и пакети со вклучени ски карти, школо за скијање... Прочитајте повеќе

Лето 2019


Резервирајте го Вашиот летен одмор со големи попусти за рани резервации. Одберете ја Вашата дестинација за летниот одмор... Прочитајте повеќе

Аранжмани


Аранжмани за Прага, Будимпешта, Париз, Рим многу Европски и светски дестинации, многу од нив со поаѓање од Охрид.. Прочитајте повеќе

Екскурзии


Откријте ги убавините на Македонија и соседните земји, екскурзии низ Македонија, Албанија, Србија, Бугарија, Грција... Прочитајте повеќе

macedonia_accommodation_excursions_odisea_Ohrid

Македонија-сместување


Резервирајте преку нашата агенција, брзо и едноставно, сместување во некој од многубројните хотели и приватни вили, соби... Прочитајте повеќе

Обезбедување визи


Обезбедуваме визи за Австралија, Америка, Канада, Англија, Дубаи... Прочитајте повеќе

Work&Travel програми


Work & Travel USA, програма за студенти.Можност да заработите, да прошетате, да откриете нова кулутра, научите јазик... Прочитајте повеќе

Следете не, на Facebook!

Светот е убав... и чуден! Дали знаевте?