Designed by Сайт города Читы

celosna_ponuda_na_hotelsko_i_apartmansko_smestuvaneje_vo_grcija

Зима - целосна понуда


Зимувајте во: Бугарија - Банско, Боровец, Пампорово, Србија, Австрија, Македонија... Прочитајте повеќе

8ми Март, Велигден, 1ви Мај


Пролета е идеално време за патување. Погледнете ги понудите за 8-ми Март, Велигден, 1-ви Мај и изберете ја Вашата дестинација... Прочитајте повеќе

Аранжмани


Аранжмани за Прага, Будимпешта, Париз, Рим многу Европски и светски дестинации, многу од нив со поаѓање од Охрид.. Прочитајте повеќе

Екскурзии


Откријте ги убавините на Македонија и соседните земји, екскурзии низ Македонија, Албанија, Србија, Бугарија, Грција... Прочитајте повеќе

macedonia_accommodation_excursions_odisea_Ohrid

Македонија-сместување


Резервирајте преку нашата агенција, брзо и едноставно, сместување во некој од многубројните хотели и приватни вили, соби... Прочитајте повеќе

Обезбедување визи


Обезбедуваме визи за Австралија, Америка, Канада, Англија, Дубаи... Прочитајте повеќе

Work&Travel програми


Work & Travel USA, програма за студенти.Можност да заработите, да прошетате, да откриете нова кулутра, научите јазик... Прочитајте повеќе

Следете не, на Facebook!

Светот е убав... и чуден! Дали знаевте?